Czy słyszeliście o – FEBRISAN? – poczytajcie jakie są opinie

Konsumenci szukają opinii o FEBRISAN. I to nie powinno nikogo zdziwić, bo gdy należy nabyć produkt, to warto poznać opinie innych ludzi. Ale jednak opinie te bywają zdecydowanie różne. Niektórzy wychwalają FEBRISAN a inni wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym artykułem ułatwią wam uzyskać własne zdanie. Jakże często to zdanie innych konsumentów przeważa o tym czy kupujemy czy też nie. Zapraszam do komentowania.
Przeziębienie wywołują wirusy, są one jednakże inne od wirusów grypy, które sprawiają znaczniejsze spustoszenie w organizmie i są trudniejsze w leczeniu.
Preparat FEBRISAN stosowany w leczeniu objawów przeziębienia i grypy takich jak:
gorączka, dreszcze, bóle glowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, bóle zatok
Powiedzmy parę słów o przeziębieniu i grypie. Skoro maluch więc już zachoruje, należy wspomóc jego organizm, by jak najszybciej zwalczył przeziębienie. Kiedy goraczka przekroczy 38 stopni, należy zacząć podawać środki leczenia przeciwgorączkowe ? dostępne pod postacia różnorodnych preparatow: w czopkach, syropach, tabletkach. Stosuje się je zależnie od wieku dziecka, zwracając uwagę na to, czy może maluch potrafi połykać lekarstwa. Przy niższej temperaturze nie potrzeba stosować środkow farmakologicznych ? dla jej obniżenia wystarcza zimne okłady na głowę. Kiedy maluch ma zapchany od kataru nosek pojawiają się kłopoty z oddychaniem i przelykaniem, malec traci apetyt, z kolei noworodek czy może niemowlę nie chce ssać ani piersi ani butelki. Małym dzieciom i niemowlętom należy przy pomocy wacika dokładnie czyścić nosek z wydzieliny. Skrzydelka nozdrzy i skórę pod dziurkami nosowymi należy smarować maścią majerankową.
Na koniec parę informacji w temacie przeziębienia. W przyrodzie istnieje dużo ziół leczących tę chorobe. Bardzo dobrze może być zrobić sobie napar z lipy, który łagodzi katar i bóle głowy i zwalcza gorączkę. Rumianek ma właściwości przeciwalergiczne, ale jednocześnie może służyć do inhalacji w celu udrożnienia dróg oddechowych. Temperaturę można obniżyć rownież stosując miętę pieprzowa, a również napar z jagód czarnego bzu. Jeśli chcemy się wypocić w czasie przeziębienia bardzo dobrze zastosować krwawnik pospolity. Należy pamiętać, że zarazić się przeziebieniem może być niezwykle łatwo. Wystarczy uścisk dloni chorej osoby, dotknięcie klamki drzwi, przebywanie w towarzystwie chorej osoby… Male dzieci chorują często, bo w przedszkolu albo w szkole przebywają w większej grupie, a w niej łatwo można przekazywać sobie wirusy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s